צור קשר   |   קריירה
דף הבית אודות פתרונות ומוצרים   מאמרים   לקוחות לקוחות מספרים הדרכה אינטרנטית צור קשר קריירה

 

New AspeQt משווקת את תוכנת Prism בישראל ומנהלת את הפעילות מול לקוחות ושותפים  


ניו אספקט היא חברה דינמית ומצליחה בתחום הבינה העסקית (Business Inteligence) המובילה שינוי תפיסתי המבוסס על הטכנולוגיה החדישה ביותר! החברה מורכבת ממומחי איפיון ופיתוח, מהנדסי תעשיייה וניהול. בנוסף לפעילותם העסקית, מרצים עובדי החברה במכללות טכנולוגיות ובכך לוקחים חלק פעיל בהכשרת דור ההמשך של מומחי הבינה העסקית! החברה שונה מהנוף המוכר של חברות היישום - היא צעירה ברוחה ומביאה ניחוח חדש ורענן!

בשיווקה את תוכנת פריזם, מובילה החברה מהפכה גדולה ומשמעותית בתחום ה-BI!
היכולת לפתח מודל בינה עסקית נרחב ועמוק, תוך שעות ספורות, תוך בידול מהגישה הרווחת והארכאית שמאפיינת את שוק ה-BI בארץ ובעולם.
היכולת לספק גמישות אינסופית, לשנות הגדרות ותוצרי פיתוח תוך דקות ללא צורך בעלויות גדולות... כל זאת תוך התמודדות חסרת תקדים עם נפחי נתונים גדולים במיוחד. אודות בינה עסקית
     (קישור להסבר קצר)
              


 
פורטפוליו הלקוחות שלנו מגוון וכולל חברות בשוק ההון, חברות ייעוץ עסקי, משרדי רו"ח, מוסדות אקדמיים גדולים, מפעלים, קיבוצים, יבואני רכב, חברות תוכנה וחומרה ועוד ועוד.

ולבסוף, אבל יותר חשוב מהכל, אנו מאמינים גדולים באיכות השירות ובתודעת השירות. לקוחותינו יעידו כי אנו עובדים קשה מאוד כדי לספק אותם ומוכנים לעשות כל שיידרש כדי לשמור על שמנו כנותני שירות מצויינים.

                                                                

  

 
דף הבית  |  קריירה    All Rights Reserved © NewAspeqt
 Developed By: Stepnet LTD   |   Design: Studio Amodu Email: info@newAspeqt.com Phone: +972-77-8123458 Fax: -972-49832053